Partneři

FIT PARK …a zamilujete si fitness. Největší a nejpestřejší fitness v ČR. Bez podpory FIT PARK, úsilí jeho týmu a finančnímu zajištění by se závod nikdy nemohl uskutečnit.

www.fitpark.cz

 

MARFReklamní agentura MARF je s námi od samého počátku našeho fitcentra FIT PARK a všech aktivit, které pořádáme. Profesionální firma s dobrým zázemím a skvělým týmem, která nám pomáhá komunikovat s našimi klienty a potvrzovat naši pozici jedničky na trhu fitness. MAD RACE nemůže být v lepších rukou.

www.marf.cz

 

OSTRAVA !!! Ostrava získala v roce 2014 titul Evropské město sportu a i nadále podporuje veškeré sportovní aktivity na svém území. Jsme hrdí, že i MAD RACE nese v partnerech logo s třemi vykřičníky.

www.ostrava.cz

 

Vaňkův kopec Ski areál Vaňkův kopec – místo jako stvořené pro jakýkoliv typ sportovních aktivit. Výborné zázemí, vstřícní lidé a ideální poloha z něj dělají hojně navštěvované místo nejen v zimě, ale i po celý rok. Jedna z mála sjezdovek, kam lze dojet tramvají.

www.vankuvkopec.cz

 

NUTREND Jsme hrdí, že společnost NUTREND je partnerem naší akce. Tak jako my chceme být jedničkou v tom co děláme, je NUTREND jedničkou v oblasti sportovní výživy a doplňků v České republice a významnou pozici zastává i v evropském měřítku.

www.nutrend.cz

 

Hitrádio Orion Nej akce potřebuje nej rádio. A tím Orion bezesporu je. Jsme rádi, že se Orion rozhodl pro mediální podporu naší akce a že společně uděláme závod, na který se nezapomíná!

www.hitradioorion.cz

 

HelaxBanda mladých lidí tělem i duchem posílající do éteru Moravskoslezského kraje nezbedné kecy a vynikající muziku.

www.helax.cz

 

kultturista.cz„Svéráz Kult Turista“ – sebeironický IT píšící blog www.kultturista.cz, který se rozhodl „utéci řezníkovi“, protože pomalu začal dosahovat jateční váhy. A jak už to tak bývá, zdravý životní styl jej zcela semlel a bije se s ním způsoby sobě vlastními. A co může být lepším důkazem zdárné cesty než opětovné úspěšné absolvování extrémního závodu? Samozřejmě úrovně Sport, protože je „mistr světa, všude byl dvakrát, od všeho vlastní klíče a moře je mu po kolena.“

 

RajecUprostřed chráněné panenské přírody Rajecké doliny se rodí jedinečná přírodní pramenitá voda Rajec. Přirozený stupeň mineralizace, vyvážený poměr vápníku a hořčíku a skvělá osvěžující chuť pramenité vody Rajec osloví i ty nejnáročnější a dodá pocit rovnováhy a harmonie. A přesně to budou naši závodníci potřebovat!

www.rajec.com/cz

 

Semtex EnergyMaximální povolené množství povzbuzujících látek jako je taurin nebo kofein a řada vitamínů, které vám dodají potřebnou dávku výbušné energie. To je SEMTEX, energy drink hrdinů! Energy drink MAD RACE.

www.semtex-energy.cz

 

Televize POLARMediálně nás podpoří i televize. Televize POLAR je největší soukromá televizní společnost v Moravskoslezském kraji. A pořád platí, že být v „telce“ je IN.

www.polar.cz

 

KolimpexDalším partnerem našich závodů je i společnost Kolimpex, která je distributorem sportovních běžeckých doplňků značky RUNTO, osvětlení PROFILITE a sportovních brýlí LACETO.

RUNTO, vymazlené běžecké doplňky, které se stanou nedílnou součástí sportovního života. Ledvinky, holdery, sluchátka, ale i reflexní vesty a camelbagy… www.runto.cz

PROFILITE, moderní sportovní osvětlení, které pomůže zvítězit i v té nejčernější tmě na světě. Čelovky a svítilny s pokrokovou technologií, reflexní prvky, ale i baterky, žárovky a mnoho dalšího. www.profilite.cz

LACETO, brýle, které pomáhají sportovcům i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nejen sportovní letní a zimní brýle, ale i moderní fashion brýle, které dodají outfitu na originalitě. www.laceto.cz

 

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA Největší a nejstabilnější zdravotní pojišťovna v České republice. Existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR. Představuje silného, stabilního a seriózního partnera.

www.vzp.cz

 

RELY Nepřehlédnutelné úspěchy značky Hyundai u nás i ve světě rozhodně nejsou náhodné, proto velice rádi představujeme dalšího partnera, kterým je společnost RELY.

www.rely.hyundai.cz

 

decathlon.czPřipravujete se na závod a zvažujete, co na sebe? Veškeré oblečení a doplňky pro MAD RACE můžete zakoupit v Decathlonu. Pod jednou střechou tam najdete vybavení pro 50+ sportů.

www.decathlon.cz

 

bystrongroup.czPartnerem závodu je také Bystroň Group a.s. – společnost, jejíž stavby mění kraj.

www.bystrongroup.cz

 

yeschips.czPartnerem závodu jsou také YES CHIPS. Křupavá pochoutka z luštěnin, která je nejen chutná, ale je i nositelem velkého množství proteinů, vlákniny a je přirozeně bezlepková, bez laktózy a vhodná i pro vegany.
YESte chipsy z YESeníku, YESte YESchips

www.yeschips.cz

 

ultimatesports.czNemusíte se umístit zrovna „na bedně“, abyste si ze závodu odnesli něco na sebe od partnera ultimatesports.cz. V sobotu si budou moci všichni účastníci koupit nové „brnění“ s 25% slevou. A to se hodí! Nezapomeňte stánek Under Armour navštívit.

www.ultimatesports.cz

 

Zámeček PetroviceChtěli byste se podívat, jak vypadá skloubený moderní styl s historickou budovou zámku? Nebo si chcete jen odpočinout od každodenních starostí a stresu? (A že se to bude po závodu hodit.) Hledáte nějaké místo v Moravskoslezském kraji, kde byste mohli bez obav pozvat své obchodní partnery? Přijďte a ubytujte se v Zámečku Petrovice – u partnera závodu.

www.zamecek-petrovice.cz

 

MSK Za podpory Moravskoslezského kraje.

www.msk.cz

 

Bombus Energy Bombus, zdravé RAW energetické tyčinky vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Bombus, ty pravé tyčinky pro všechny účastníky MAD RACE!

www.bombusenergy.cz