Partneři

FIT PARK …a zamilujete si fitness. Největší a nejpestřejší fitness v ČR. Bez podpory FIT PARK, úsilí jeho týmu a finančnímu zajištění by se závod nikdy nemohl uskutečnit.

www.fitpark.cz

 

MARFReklamní agentura MARF je s námi od samého počátku našeho fitcentra FIT PARK a všech aktivit, které pořádáme. Profesionální firma s dobrým zázemím a skvělým týmem, která nám pomáhá komunikovat s našimi klienty a potvrzovat naši pozici jedničky na trhu fitness. MAD RACE nemůže být v lepších rukou.

www.marf.cz

 

NUTREND Jsme hrdí, že společnost NUTREND je partnerem naší akce. Tak jako my chceme být jedničkou v tom co děláme, je NUTREND jedničkou v oblasti sportovní výživy a doplňků v České republice a významnou pozici zastává i v evropském měřítku.

www.nutrend.cz

 

kultturista.cz„Svéráz Kult Turista“ – sebeironický IT píšící blog www.kultturista.cz, který se rozhodl „utéci řezníkovi“, protože pomalu začal dosahovat jateční váhy. A jak už to tak bývá, zdravý životní styl jej zcela semlel a bije se s ním způsoby sobě vlastními. A co může být lepším důkazem zdárné cesty než opětovné úspěšné absolvování extrémního závodu? Samozřejmě úrovně Sport, protože je „mistr světa, všude byl dvakrát, od všeho vlastní klíče a moře je mu po kolena.“

 

Televize POLARMediálně nás podpoří i televize. Televize POLAR je největší soukromá televizní společnost v Moravskoslezském kraji. A pořád platí, že být v „telce“ je IN.

www.polar.cz