Poděkování

Třetí ročník závodu MAD RACE je za námi! Tímto děkujeme všem účastníkům, protože bez vás by to nešlo. Podle počtu účastníků, jde vidět, že zájem o MAD RACE roste a museli jsme dokonce několik dní před závodem uzavřít registraci, jelikož se kapacita naplnila.

Novinkou byly dvě elitní vlny, které zajistili čistou trať bez čekání u překážek a byly určeny pro všechny, co měli ambice umístit se na prvních příčkách.

Jsme rádi, že většina ohlasů byla pozitivních a nešetřili jste chválou. To nás přesvědčilo, že jsme posunuli laťku opět výš a celý den jste si maximálně užili. Určitě budeme pracovat i na vašich připomínkách, díky nimž se můžeme na další ročník připravit zase o něco lépe.

Snažili jsme se pro všechny připravit krásný den a díky počasí, které opět nezklamalo věříme, že se nám to povedlo. Tentokrát nikdo neodešel s prázdnou a všichni závodníci si domů odnesli zaslouženou medaili a tričko.

Děkujeme všem partnerům, zejména pak hlavním podporovatelům, jimiž byli MSK, město Ostrava, Kofola a Nutrend.

www.msk.cz/

www.ostrava.cz/cs

www.kofola.cz/

www.nutrend.cz/

Děkujeme majitelům pozemků, stavařům trati, dobrovolníkům… všem, kteří mají velký podíl na tom, že se tento den povedl na výbornou.

Těšíme se vás všechny při dalším ročníku MAD RACE, protože MAD RACE je skvělý právě proto, jací lidé se jej účastní. Jste nejlepší, děkujeme :)