Den závodu

Startovní listina s časy

Čas Co se bude dít?
8:15 začátek programu, DJ
8:45 První rozcvička
9:00 Start - 1.vlna
  další vlna každých 15 minut
rozpis startovní listiny s časy
12:30 uzavření registrace dospělí
13:00 uzavření dětské registrace
13:15 start poslední vlny
13:40 Start dětský závod co 10 minut 50 závodníků
14:00 start poslední dětské vlny
15:15 Vystoupení Beat up
15:30 Soutěž pódium
16:00 Vystoupení Beat up
16:30 Vyhlášení výsledků

Vážená závodnice, vážený závodníku,
děkujeme za přízeň závodu MAD RACE 2019, která je potvrzená Vaší registrací a zaplacením startovného.

Nezapomeňte, že závod se koná 1. 6. 2019 na Vaňkově kopci. https://mapy.cz/s/I2im Slunečné počasí je objednáno. :-)

Pokud využijete hromadnou dopravu – na místo jezdí tramvaj č. 5. Pro automobilisty jsou připravená bezplatná parkoviště – sledujte naše infoparking tabule a pomocníky.

Ve SKI areálu Vaňkův kopec najdete registraci, WC, úschovnu, šatnu, stánky s jídlem a pitím, k tomu všemu vám bude hrát hudba. Zároveň se seznámíte s našimi partnery závodu.

Při svém sportovním výkonu budete snímáni kamerami, v přímém přenosu Vás tak na velkoplošné LED obrazovce všichni uvidí, tak se hezky usmívejte.

A nyní důležité informace k závodu

1. Registrace

Každý musí navštívit registrační místo a vyzvednout si obálku s čipem, barevným páskem (podle tratě, kterou poběžíte, zelený = hobby, červený = sport) a startovním číslem. Při registraci se prokážete průkazem (OP, ŘP …) a nahlášením startovního času, který jste si zvolili při registraci. Závodníci mladší 18 let musí mít písemný souhlas rodičů. Registrace je otevřena od 8.00 do 12.30 hodin. Doporučujeme, abyste navštívili registrační místo tak cca hodinu před plánovaným startem dle startovní listiny.

2. Start

Ke startu budete vyzváni moderátorem, ale hlídejte si určený čas startu. Startovat se bude ve vlnách po cca 60 závodnících. Nelze startovat bez čipu, barevného pásku a startovního čísla. První vlna vybíhá v 09:00 hodin.

3. Závod

Řídíte se pravidly MAD RACE 2019 a pokyny rozhodčích, cca v půlce závodu bude občerstvovací stanice (pití Nutrend), na trati jsou kontrolní snímače čipu, zda jste dodrželi předepsanou trasu.

Na trati bude jedna - maximálně dvě občerstvovací stanice ( pokusíme se zajistit cisternu ) Na první voda a iontový nápoj a na druhém voda.

4. Náhradní plnění

Není-li stanoveno jinak, bude to 20 angličáků (pro úroveň hobby) a 30 angličáků (pro úroveň sport). Správné provedení angličáku si můžete prohlédnout v sekci FAQ.

5. Cíl

Probíháte šťastni cílem, odevzdáváte čip

6. After race

Máte možnost se umýt ve sprchách, převléct se v šatně, sledujete další závodníky, jíte, bavíte se, popíjíte, posloucháte hudbu, sledujete doprovodný program, broukáte si, veselíte se… :-)

7. Vyhlášení výsledků

Ty nejlepší odměníme v cca 16:30 hodin.

Vyhlašování vítězů všech kategorií se musí každý oceňovaný závodník zúčastnit osobně, není možné za sebe někoho poslat. Vítězům, kteří se nezúčastní vyhlašování, veškeré ceny propadnou.

8. After party

Po vyhlášení výsledků až dokud se bude chtít… :-)

Na konec to nejdůležitější

VÁŠ STARTOVNÍ ČAS naleznete na této stránce.

Ještě nekončíme :-)

Máte chytrý telefon? Tak vězte, že se vám bude hodit prima „appka“, v níž najdete nejen to nejdůležitější o závodu, ale hlavně se díky ní včas dozvíte o největších aktualitách, které byste neměli propást. Tedy pouze v případě, že nemáte zablokovány krátké oznamovací push zprávy.

A to není vše. Pomocí aplikačního „Fotoboxu“ se můžete vyfotit a svůj snímek rovnou odeslat na sociální sítě. A pokud přitom použijete tzv. hash ‪#‎MadRace2019‬‬, připojíte se do naší „MAD GALERIE“. Ty nejzajímavější fotografie budeme sdílet na našich profilech!

Takže kudy k „appce“?

Tři, dva, jedna… instalace… a start!

Co bude k vypití a k snědku?

Co by. Pivo – ochucené, nealkoholické i poctivé. V nabídce také budou různé druhy alka i nealka.

Všemu budou samozřejmě dominovat obvyklé stánky – gril, káva.

A to není vše. Stejně jako loni budete moci ochutnat originální Indická jídla, připravovaná dle tradičních receptur (vegetariánská i masová, všechna bez lepku) o která se postará Indian Ostrava.

Takže si to shrneme: hlady rozhodně nikdo nebude!