Partneři

KofolaHlavním partnerem závodu je Kofola. Tradiční, československý kolový nápoj nezaměnitelné chuti a aroma vyráběný již od roku 1960. Směs 14 bylin a ovocných šťáv okořeněných lékořicí. To je Kofola Original. Láska na první lok, láska na celý život.

hwww.kofola.cz/

 

OSTRAVA !!! Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostrava.                                                   Ostrava získala v roce 2014 titul Evropské město sportu a i nadále podporuje veškeré sportovní aktivity na svém území. Jsme hrdí, že i MAD RACE nese v partnerech logo s třemi vykřičníky.

www.ostrava.cz

 

MSKMoravskoslezský kraj – místo, kde se narodila pěkná řádka našich sportovních legend… Kdo jiný by měl být tím správným partnerem MAD RACE než náš kraj?

www.msk.cz

 

NUTREND Jsme hrdí, že společnost NUTREND je partnerem naší akce. Tak jako my chceme být jedničkou v tom co děláme, je NUTREND jedničkou v oblasti sportovní výživy a doplňků v České republice a významnou pozici zastává i v evropském měřítku.

www.nutrend.cz

 

KolimpexDalším partnerem našich závodů je i společnost Kolimpex, která je distributorem sportovních běžeckých doplňků značky RUNTO, osvětlení PROFILITE a sportovních brýlí LACETO.

RUNTO, vymazlené běžecké doplňky, které se stanou nedílnou součástí sportovního života. Ledvinky, holdery, sluchátka, ale i reflexní vesty a camelbagy… www.runto.cz

PROFILITE, moderní sportovní osvětlení, které pomůže zvítězit i v té nejčernější tmě na světě. Čelovky a svítilny s pokrokovou technologií, reflexní prvky, ale i baterky, žárovky a mnoho dalšího. www.profilite.cz

LACETO, brýle, které pomáhají sportovcům i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nejen sportovní letní a zimní brýle, ale i moderní fashion brýle, které dodají outfitu na originalitě. www.laceto.cz

 

yeschips.czPartnerem závodu jsou také YES CHIPS. Křupavá pochoutka z luštěnin, která je nejen chutná, ale je i nositelem velkého množství proteinů, vlákniny a je přirozeně bezlepková, bez laktózy a vhodná i pro vegany.
YESte chipsy z YESeníku, YESte YESchips

www.yeschips.cz

 

sport-hlubina.czSport Hlubina, to je špičkové outdoorové vybavení. Ať už máte „jen“ zájem o rekreační pohyb, nebo vás zajímá extrémnější pojetí (horolezectví, VHT, skiaplpinismus, trailrunning), jistě si ze široké nabídky vyberete. Sport Hlubina je prostě ten správný „extrémní“ partner extrémního závodu.

sport-hlubina.cz

 

ultimatesports.czNemusíte se umístit zrovna „na bedně“, abyste si ze závodu odnesli něco na sebe od partnera ultimatesports.cz. V sobotu si budou moci všichni účastníci koupit nové „brnění“ s 25% slevou. A to se hodí! Nezapomeňte stánek Under Armour navštívit.

www.ultimatesports.cz

 

MARFReklamní agentura MARF je s námi od samého počátku našeho fitcentra FIT PARK a všech aktivit, které pořádáme. Profesionální firma s dobrým zázemím a skvělým týmem, která nám pomáhá komunikovat s našimi klienty a potvrzovat naši pozici jedničky na trhu fitness. MAD RACE nemůže být v lepších rukou.

www.marf.cz

 

kultturista.cz„Svéráz Kult Turista“ – sebeironický IT píšící blog www.kultturista.cz, který se rozhodl „utéci řezníkovi“, protože pomalu začal dosahovat jateční váhy. A jak už to tak bývá, zdravý životní styl jej zcela semlel a bije se s ním způsoby sobě vlastními. A co může být lepším důkazem zdárné cesty než opětovné úspěšné absolvování extrémního závodu? Tentokráte obou úrovní hezky za sebou, protože je stále „mistr světa, všude byl dvakrát, od všeho vlastní klíče a moře je mu po kolena.“

 

Televize POLARMediálně nás podpoří i televize. Televize POLAR je největší soukromá televizní společnost v Moravskoslezském kraji. A pořád platí, že být v „telce“ je IN.

www.polar.cz

 

FIT PARK …a zamilujete si fitness. Největší a nejpestřejší fitness v ČR. Bez podpory FIT PARK, úsilí jeho týmu a finančnímu zajištění by se závod nikdy nemohl uskutečnit.

www.fitpark.cz

 

Vaňkův kopec Ski areál Vaňkův kopec – místo jako stvořené pro jakýkoliv typ sportovních aktivit. Výborné zázemí, vstřícní lidé a ideální poloha z něj dělají hojně navštěvované místo nejen v zimě, ale i po celý rok. Jedna z mála sjezdovek, kam lze dojet tramvají.

www.vankuvkopec.cz

 

RELY Nepřehlédnutelné úspěchy značky Hyundai u nás i ve světě rozhodně nejsou náhodné, proto velice rádi představujeme dalšího partnera, kterým je společnost RELY.

www.rely.hyundai.cz

 

Oldies festivalSladké devadesátky. Ty časy, když jsme byli mladší, pružnější a celkově lépe „nastaveni“ k závodění. ;-) Právě tyto časy připomíná Oldies festival, partner závodu. A kromě vzpomínek pomůže jistojistě oživit zapomenuté schopnosti, sílu a odhodlání. A to se hodí!

oldiesfestival.cz