Blog

O sekci blog se dělí…

Jindra

Mgr. Jindřich ByrtusPřípravou na závod provádí Mgr. Jindřich Byrtus, všestranný sportovec, dlouholetý odborný asistent Katedry tělesné výchovy VŠB TU Ostrava.

Jindra kromě toho, že píše toto doporučení pro výborné absolvování závodu MAD RACE, zajišťuje kondiční přípravu reprezentantů ČR v několika druzích sportu, jako např. v běhu na lyžích, cyklistice, golfu, lyžování, squashi... Jeho svěřenci se mohou pochlubit tituly mistrů ČR a nemalými úspěchy v zahraničí. Díky své praxi v této oblasti, absolvování mnoha školení a seminářů na mezinárodní úrovni a spolupráci s fakultní nemocnicí Ostrava, je schopen erudovaně naplánovat a zodpovědně realizovat kondiční tréninkový proces.

A navíc je to báječný člověk. :-)

„Kultturista“

Svéráz Kult TuristaSvéráz Kult Turista, sebeironický IT píšící blog www.kultturista.cz, který se rozhodl „utéci řezníkovi“, protože pomalu začal dosahovat jateční váhy. A jak už to tak bývá, zdravý životní styl jej zcela semlel a bije se s ním způsoby sobě vlastními. A co může být lepším zlatým hřebem zdárné cesty než úspěšné absolvování extrémního závodu? Samozřejmě úrovně Sport, protože je „mistr světa, všude byl dvakrát, od všeho vlastní klíče a moře je mu po kolena.“


125 dní do startu MAD RACE 2016, ještě anebo už jen?

Jindřich Byrtus

Zdravím všechny ty, kteří jsou tak trochu „šílení“ a mají už v kalendáři zaškrtnuté datum – sobota 4. 6. 2016. Po vydařené premiéře závodu v loňském roce se již všichni těšíme na druhý ročník. Organizátoři chystají s předstihem trať, která bude ještě zajímavější a prověří jak fyzické, tak i mentální síly všech zúčastněných. Přibudou nové, těžké překážky a prodlouží se trať, což se určitě projeví na výsledném čase. A to nejen těch nejlepších téměř profesionálů, ale i všech nás ostatních, obyčejných, šílených závodníků. Je tedy namístě zopakovat otázku z úvodu článku: do startu zbývá ještě anebo už jen 125 dnů?!

Pokračování článku

Stránky:   1 2